Sideboard 1900-tal

514955

SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, 4 lådor, skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd 74, 150x42 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Sideboard 1900-tal

Budhistorik (36 bud)
3775242
3775236
3 800
3775235
3 600
3775231
3 400
3775229
3 200

Slutpris SEK:
413 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.