Spegel i gustaviansk stil

514954

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, brännmärkt Johan Lundmark, träskuren dekor, 89x36 cm

Bruksslitage, bortfall av förgyllning

Speglar, Diverse

Rum 15

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
3774363
1 700
3771821
1 600
3762584
3762584
1 400
3761616
1 300

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.