Salongsmöbel Ny-Louis Seize

514950

SOFFA, STOL, 2 dlr., 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, skuren dekor, bemålade i vitt, klädda i vattrat siden, soffans längd ca 115 cm, sitthöjd ca 40 cm

Soffans ben ostadiga, mindre lagning, klädseln med fläckar

Möbler, Soffor

Rum 22

Salongsmöbel Ny-Louis Seize

Budhistorik (7 bud)
3770139
550
3763581
500
3770138
500
3763581
450
3770137

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.