Arne Norell Sirocco fåtöljer

514941

ARNE NORELL, safaristolar, "Sirocco", stomme i massiv palisander, klädsel i rött läder, CITES intyg nr 52411-17 medföljer, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, fläckar, märken, repor

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 2

Arne Norell Sirocco fåtöljer

Budhistorik (11 bud)
3773641
13 000
3768072
12 500
3773393
12 000
3768072
11 500
3764679
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.