Stolar i gustaviansk stil

514923

KARMSTOLAR 2 st, STOLAR 2 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, gråmålade, träskuren dekor, kannelerade ben, ryggdekor med ros, sitthöjd 47 cm

slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar i gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
3771060
6 400
3771118
6 200
3771060
6 000
3771117
5 800
3771060
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.