Oljemålning 1700-tal

514918

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Figurscen, olja på duk, ca 67x50 cm

Renoverad, retuscher

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
3773782
3771666
2 400
3771651
3767910
3766631
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.