Akvarell nautica

514916

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnbild, signerad och daterad Thorsten Engdahl, 1925, akvarell, ca 52x73 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fack 45

Akvarell nautica

Budhistorik (13 bud)
3773166
900
3773076
850
3772148
3772147
750
3768854
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.