Lara Bohinc ring sterlingsilver

514915

LARA BOHINC, ring, sterlingsilver, ringstorlek ca 17,5 mm (märkt invändigt M), vikt ca 28 g

Med invändig namngravyr, repor, bruksslitage

Guld/Smycken, Fashion

Budhistorik (3 bud)

3772816
450
3765764
3765763

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.