Aftontoilette enligt uppgift Yves Saint Laurent

514909

AFTONTOILETTE, enligt uppgift YVES SAINT LAURENT, 1980-tal, i lila acetatchiffong med tillhörande brett knytskärp, mått: midjevidd 64 cm, övervidd 80 cm, ärmlängd 65 cm, skuren på skrodden, kjollängd mitt bak ca 100 cm

smärre slitage

Fashion

Kundcenter

Budhistorik (12 bud)
3785426
3785424
2 800
3785424
2 600
3785421
2 400
3776839

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.