Karl Bergman oljemålning

514902

KARL BERGMAN (1891-1965): Hamnbild med båtar, signerad K. Bergman, olja på duk, ca 57x100 cm

Tavelvagn 1

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (36 bud)
3773248
3 800
3773246
3 600
3773244
3 400
3773243
3 200
3773242

Slutpris SEK:
3 800
387 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.