Vägglampetter Forsell

514896

PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 1 par, Skultuna, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 37,5 cm

Smärre ytrepor

Metall, Design, Belysning, Belysning

Monter 8

Vägglampetter Forsell

Budhistorik (23 bud)
3772966
3773027
1 400
3772966
1 300
3772905
3772964

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.