Byrå med stenskiva

514885

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skiva i sten, 3-lådig, höjd ca 78 x 103 x 45 cm

Bruksslitage, saknar nyckel, smärre färgning på insidan av lådor

Möbler, Skåp, byråer

Byrå med stenskiva

Budhistorik (12 bud)
3768441
3770291
3768441
2 800
3770286
2 600
3768441
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.