Skrivbyrå

514867

SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt, betsad björk, beslag i mässing, höjd 100 114x55 cm, nyckel finns

Slitage, ytskador, en lös list medföljer, översta låda svår att stänga

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skrivbyrå

Budhistorik (17 bud)
3770920
1 900
3770919
1 800
3770918
1 700
3770914
1 600
3770914
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.