Kerstin Hörlin-Holmqvist skrindan fåtöljer

514859

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, karmstolar 1 par, formgivningsår 1963, bok, etikettmärkt Nk Triva, sitthöjd 44 cm

Slitage, kläddsel med skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Budhistorik (23 bud)
3770963
1 900
3770962
1 800
3770941
1 700
3770939
1 600
3770940
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.