Jean Bazaine färglitografi

514856

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Abstrakt komposition i orange och rosaviolett, utförd 1984, signerad och daterad i blyerts Bazaine -84, 32/75, ca 33x48 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jean Bazaine färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3780772
1 400
3783405
1 300
3780772
3780562
3778444

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.