Orientmatta

514855

ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Afshar, ca 180x123 cm

Hårt slitage, skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (37 bud)
3780375
4 400
3780380
4 200
3780375
3780378
3 800
3780375
3 600

Slutpris SEK:
4 400
448 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.