Lia de Fontenelle oljemålning

514848

LIA DE FONTENELLE (född 1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk ca 100x80 cm

Oramad

Rum 16

Lia de Fontenelle oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3771210
950
3770558
900
3770193
850
3770253
3770193
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.