Gideon Börje oljemålning

514837

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Kvinnlig modell, signerad G Börje, olja på duk, ca 73x60 cm

Fack 30

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3770581
950
3771557
900
3770581
850
3771553
3770581
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.