Angelica Wiik färglitografi

514833

ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, 217/290, färglitografi med glitter, ca 43x30 cm

Fack 36

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (19 bud)
3769454
1 400
3771730
1 300
3769454
3771729
3769454

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.