Angelica Wiik färglitografi

514827

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 232/290, ca 58,5x40 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (20 bud)
3771463
1 300
3771510
3771463
3768966
3769392

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.