Sängbord 1900-talets början

514818

SÄNGBORD, 1900-talets början, fanerad i mahogny, marmorskiva, draghandtag i mässing, fothylsor i mässing, höjd 68, 42x37 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord 1900-talets början

Budhistorik (33 bud)
3771500
3 600
3771530
3 600
3771500
3 400
3771520
3 400
3771500
3 200

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.