Armas Mikola oljemålning

514801

ARMAS MIKOLA (1901-1983): Väderkvarn i Åbo, signerad och daterad -46, oljemålning, ca 45,5x35 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Armas Mikola oljemålning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
3763958
60
3763427
50

Slutpris EUR:
60
626 SEK, 70 USD
Utropspris EUR: