Henry John Yeend King oljemålning

514800

HENRY JOHN YEEND KING (1855-1924): Från landsbygden, signerad, olja på duk, ca 61x46 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
3778083
380
3777666
360
3778034
360
3777666
340
3773302
320

Slutpris EUR:
380
3 682 SEK, 454 USD
Utropspris EUR:
500