Byrå rokokostil

514796

BYRÅ, 1930/40-tal, rokokostil, med stenskiva, fanérad med bl.a. valnöt, mahogny, teak, förgyllda beslag, höjd ca 80, 83x46 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå rokokostil

Budhistorik (12 bud)
3770491
3755218
3770490
3755218
700
3759839
650

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.