Åke Mattas oljemålning

514794

ÅKE MATTAS (1920-1962): Solnedgång, signerad och daterad 1945, olja på duk, ca 42x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Åke Mattas oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
3773584
760
3773551
500
3772665
420
3771398
200
3763956
150

Slutpris EUR:
760
7 876 SEK, 863 USD
Utropspris EUR: