Fat fajans

514793

FAT, fajans, 1700-tal, dekor av fåglar och blommor, ca 23x33 cm

Sprcika, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 6

Fat fajans

Budhistorik (17 bud)
3771030
1 400
3771038
1 300
3771030
3771036
3771030

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.