Per-Hilding Perjons oljemålning

514790

PER HILDING PERJONS (1911-1998): Flicka vid spis, signerad, olja på duk, ca 53x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
3777674
380
3773300
360
3766820
200
3764815
160
3762458
150

Slutpris EUR:
380
3 938 SEK, 432 USD
Utropspris EUR:
500