Anna Snellman oljemålning

514789

ANNA SNELLMAN (1884-1962): Blomsterstilleben,
signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Anna Snellman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3776082
150
3776081
100
3763969
60
3763413
50

Slutpris EUR:
150
1 566 SEK, 176 USD
Utropspris EUR: