Charles Roka oljemålning

514788

CHARLES ROKA (1912-1999): Skönhet, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3777256
860
3762790
760
3762493
600
3762117
500
3761864

Slutpris EUR:
860
8 440 SEK, 1 040 USD
Utropspris EUR: