Hjalmar Kahrila oljemålning

514785

HJALMAR KAHRILA (1907-2000): Sommarlandskap
signerad och daterad -70, olja på duk, ca 38x55 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Hjalmar Kahrila oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
3763966
2018-01-19 10:32:14
30

2018-01-25 kl 20:20
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR:
200