Olle Lindgren Sommardans

514784

OLLE LINDGREN (född 1930): Gitarrspelande flicka, signerad OL, samt signerad och daterad -69 á tergo, olja på duk, ca 45x45 cm

Krackeleringar

Fack 4

Olle Lindgren Sommardans

Budhistorik (2 bud)

3769789
3757925

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.