Birgitta Liljebladh oljemålning

514782

BIRIGTTA LILJEBLADH (född 1924): Ansikte, signerad och daterad B Liljebladh -62, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x41 cm

Nålmärken, nedre höger hörn med mindre dukskada

Rum 5

Budhistorik (15 bud)
3770450
3 200
3771011
3770450
2 800
3771010
2 600
3770450
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.