Olle Nordberg oljemålning

514781

OLLE NORDBERG (1905-1986): "Fiske", signerad och daterad Olle Nordberg -64, olja på pannå, ca 33x24 cm

Fack 5

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3761025
3766385
3761025

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.