Lena Cronqvist oljemålning

514779

LENA CRONQVIST (född 1938): "Bratt skär", signerad L Cronqvist, olja på duk, ca 17x20 cm

Monter 6

Lena Cronqvist oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3771047
22 000
3755267
21 000
3755267
20 000
3771046
19 500
3755267
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.