Uno Vallman pastell

514775

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1959, pastell, ca 31x48,5 cm

Fack 20

Uno Vallman pastell

Budhistorik (8 bud)
3760671
1 600
3770228
3760671
3757988
3757988
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.