Roland Svensson

514774

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonbris", signerad Roland S, 211/310, färglitografi, bildmått ca 26x38 cm.

Fack 8

Roland Svensson

Budhistorik (12 bud)
3771369
850
3770802
3771279
750
3770802
700
3769836
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.