Karl Axel Persson färglitografi

514770

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiskt landskap, signerad och daterad K A Persson -77, 103/375, färglitografi, ca 29x39 xm

Fack 16

Budhistorik (16 bud)
3766029
3768502
950
3766029
900
3768164
850
3766029

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.