Salvador Dali färglitografi

514768

SALVADOR DALI, (Spanien, 1904-1989): The Toad, ur Andersen's Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 30/75 färglitografi, ca 50x40 cm

Rum 9

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3768796
5 600
3768792
5 400
3768791
5 200
3767664
5 000
3768789
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.