Göran Brunius oljemålning

514767

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), "Guatemala", signerad GB, olja på duk, 82x101 cm

Rum 16

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3763485
3758635

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.