Figuriner Neapel Italien

514765

FIGURINER, 5 st, dammodeller, 1900-talets mitt, porslin, Neapel Italien, handmålad dekor, höjd 13-17 cm

En hatt med nagg

Keramik/Porslin

Monter 6

Figuriner Neapel Italien

Budhistorik (6 bud)
3763531
550
3762497
500
3759179
450
3757142
3756363

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.