Olle Baertling färgserigrafi

514755

OLLE BAERTLING (1911-1981): Mouvement optique, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/15, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm; oramad, nr 2 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (5 bud)
3768075
3768074
1 700
3758342
3758181
3757628

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.