Olle Baertling färgserigrafi

514745

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ukie, 1965, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 1/22, färgserigrafi, bladstorlek 18,5x29,5 cm; nr 31 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Monter 32

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (8 bud)
3787367
3787337
3 800
3787062
3 600
3784991
3 400
3773986
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.