Jean Skoglund oljemålning

514742

JEAN SKOGLUND (1908-1948): Motiv från Risholn, Leksand, signerad och daterad Jean Skoglund -27, olja på duk, ca 35x42 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Allmoge

Fack 35

Jean Skoglund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3771020
1 400
3771019
1 300
3771015
3771009

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.