Urnor 1 par Rörstrand 1900-talets början

514740

URNOR, 1 par, Rörstrand, 1900-talets början, blå-lilaglasyr, höjd ca 34,5 cm

Krackelyrer och några mindre glasyrdefekter

Keramik/Porslin

Monter 10

Budhistorik

2018-01-21 kl 21:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.