Golvlampa art deco-design Belysningstema

514739

GOLVLAMPA, art déco-stil, 1900-talets första hälft, patinerad mässing med skinnlindad stam, höj- och sänkbar, höjd ca 150 cm

Bruksspår, fot med bucklor, senare skinnlindning, genomgången el

Belysning, Golvlampor, Tema, Metall, Metall

Rum 9

Budhistorik (25 bud)
3789242
2 400
3789155
3789155
3788895
1 900
3788895
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.