Eric Detthow oljemålning

514738

ERIC DETTHOW (1882-1952), "Modell II", signerad Detthow, daterad 1935, olja på pannå, 38x27 cm

Eric Detthow oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3764776
3 200
3752872
3764775
2 800
3752872
3752847

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.