Armand Rossander oljemålning

514736

ARMAND ROSSANDER (1914-1976), landskap med bebyggelse, signerad A Rossander, olja på duk, 27x52 cm

Rum 6

Armand Rossander oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3770227
3770226
3 800
3770224
3 600
3770223
3 400
3770222
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.