Litografi Lennart Jirlow

514733

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trubaduren", signerad L. Jirlow, 273/310, färglitografi, bladmått 76x54 cm;

Glasskada i nedre kant

Fack 42

Litografi Lennart Jirlow

Budhistorik (26 bud)
3763545
1 900
3763513
1 800
3763544
1 800
3763513
1 700
3763543
1 600

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.