Olle Baertling färgserigrafi

514722

OLLE BAERTLING (1911-1981): Aradi, 1965, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 4/17, färgserigrafi, bladstorlek 35x19 cm, nr 29 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (10 bud)
3771078
5 800
3771018
5 600
3770779
5 400
3771016
5 200
3770779
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.