Olle Baertling Hommage Herbin

514719

OLLE BAERTLING (1911-1981): Hommage ā Herbin ur The Angles of Baertling, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 5/22, färgserigrafi, bladmått ca 18,5x39 cm, nr 12 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling Hommage Herbin

Budhistorik (10 bud)
3770163
5 000
3767862
4 800
3767862
4 600
3755004
4 400
3755004
3 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.